Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Component
fi: Komponentti

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Operator
fi: Operaattori

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Values
fi: Arvot

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Is one of
fi: On yksi

en: Custom URL
fi: Mukautettu URL

en: Submission updated.
fi: Lähetys päivitetty.

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
fi: Määrittelee onko allaoleva lista sisällyttävä vai poissulkeva.

en: Confirmation message
fi: Vahvistusviesti

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
fi: Osoite johon käyttäjä uudelleenohjataan onnistuneen lähetyksen jälkeen.

en: The entered URL is not a valid address.
fi: Annettu osoite ei ole olemassaoleva osoite.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
fi: Onnistuneen vastauksen jälkeen näytettävä viesti. Jos <em>vahvistussivu</em> on asetettu tämä viesti näytetään omana sivunaan, muussa tapauksessa viesti näytetään viestinä verkkolomakesivulla.

en: Redirection location
fi: Uudelleenohjauksen osoite

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
fi: Valitse mihin käyttäjät uudelleenohjataan onnistuneen lähetyksen jälkeen.

en: Confirmation page
fi: Vahvistussivu

en: No redirect (reload current page)
fi: Ei uudelleenohjausta (uudelleenlataa nykyinen sivu)

en: A valid URL is required for custom redirection.
fi: Uudelleenohjaukseen tarvitaan olemassaoleva osoite.

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
fi: Tiedot tallennettu. Voit palata tähän lomakkeeseen myöhemmin ja palauttaa nykyiset tiedot.

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
fi: <em>Kustomoitu verkko-osoite</em> vaihtoehto tukee verkkolomakkeiden korvausmerkkejä.
