Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Component
hr: Komponenta

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.
