Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Component
is: Íhlutur

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Is not one of
is: Er ekki eitt af

en: Is one of
is: Er eitt af
