Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.
