Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು
