Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Component
lt: Komponentas

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Operator
lt: Operatorius

en: Webform
lt: Web forma

en: Values
lt: Reikšmės

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.
