Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан
