Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत
