Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Confirmation message
my: အတည်ပြုသည့် အကြောင်းကြားစာ

en: The entered URL is not a valid address.
my: ရေးသွင်းထားသည့် URL သည် တရားဝင် မမှန်ကန်ပါ
