Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो
