Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Values
oc: Valors

en: Is not one of
oc: Fa pas partida de

en: Is one of
oc: Fait partida de

en: Custom URL
oc: URL personalizada
