Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
