Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Component
pl: Komponent

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Webform
pl: Formularz

en: Values
pl: Wartości

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Is not one of
pl: Żaden z

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: Submission updated.
pl: Zgłoszenie zaktualizowane.

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
pl: Określa, czy lista poniżej dołącza czy wyklucza elementy.

en: Confirmation message
pl: Wiadomość potwierdzająca

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
pl: Adres URL, na który przekierować użytkownika po pomyślnym zatwierdzeniu.

en: The entered URL is not a valid address.
pl: Wpisany adres URL nie jest poprawny.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
pl: Wiadomość wyświetlona po pomyślnym wysłaniu formularza. Jeśli lokalizacja przekierowania jest ustawiona na <em>stronę potwierdzenia</em> będzie pokazane na osobnej stronie, w innym przypadku zostanie wyświetlona wiadomość.

en: Redirection location
pl: Lokalizacja przekierowania

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
pl: Wybierz gdzie przekierować użytkownika po pomyślnym zatwierdzeniu.

en: Confirmation page
pl: Strona potwierdzenia

en: No redirect (reload current page)
pl: Bez przekierowania (przeładowanie aktualnej strony)

en: A valid URL is required for custom redirection.
pl: Dla własnego przekierowania wymagany jest prawidłowy adres URL.

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
pl: Zgłoszenie zapisane. Możesz wrócić do tego formularza później, a wpisane wartości zostaną zapamiętane.

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
pl: Opcja <em>Własny URL</em> obsługuje wzorce podstawiania z formularza.
