Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)
