Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Component
ru: Компонент

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Operator
ru: Оператор

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Values
ru: Значения

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Is not one of
ru: Ни один из

en: Is one of
ru: Один из

en: Custom URL
ru: Пользовательский URL

en: Submission updated.
ru: Отправление обновлено.

en: Confirmation message
ru: Сообщение о подтверждении

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
ru: URL, куда будет перенаправлен пользователь после отправки результата формы.

en: The entered URL is not a valid address.
ru: Указанный URL не является верным адресом

en: Confirmation page
ru: Страница подтверждения

en: No redirect (reload current page)
ru: Без перенаправления (перезагрузка текущей страницы)

en: A valid URL is required for custom redirection.
ru: Правильный URL адрес требуется для настраиваемого перенаправления.
