Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.
