Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.
