Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Is not one of
th: ไม่ได้เป็นหนึ่ง

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน
