Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Component
vi: Thành phần

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Operator
vi: Toán tử

en: Values
vi: Giá trị

en: Is not one of
vi: Không là một trong

en: Is one of
vi: Là một trong

en: Custom URL
vi: URL tự chọn:

en: Confirmation message
vi: Thông báo xác nhận

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
vi: Nội dung sẽ hiển thị cho người dùng vừa gửi form. Nếu phần Chuyển hướng ở dưới chọn <em>Trang xác nhận</em>, thì nội dung này sẽ được trình bày trên một trang riêng. Nếu không, nó sẽ được trình bày dưới dạng thông báo.

en: Redirection location
vi: Chuyển người dùng tới

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
vi: Chuyển người dùng tới một trang tùy ý sau khi họ gửi form.

en: Confirmation page
vi: Trang xác nhận

en: No redirect (reload current page)
vi: Không (tải lại trang hiện tại)
