Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.
