Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Custom URL
bg: Други
