Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Is not one of
bs: Nije nijedan od

en: Is one of
bs: jedan od
