Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Operator
ca: Operador

en: Webform
ca: Formulari web

en: Values
ca: Valors

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Is one of
ca: És un de

en: Custom URL
ca: URL personalitzada

en: Submission updated.
ca: Enviament actualitzat.

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
ca: Adreça URL a la que redireccionar un cop s'ha fet l'enviament de dades correctament.

en: The entered URL is not a valid address.
ca: L'adreça URL introduïda no és una adreça vàlida.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
ca: Missatge que es mostra després d'un enviament amb èxit. Si el destí de la redirecció s'estableix com <em>Pàgina de confirmació</em> es mostrarà en la seva pròpia pàgina, en cas contrari, es mostrarà com a missatge.

en: Redirection location
ca: Destí de la redirecció

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
ca: Escolliu on redireccionar l'usuari després d'un enviament amb èxit.

en: Confirmation page
ca: Pàgina de confirmació

en: No redirect (reload current page)
ca: Sense redirecció (torna a carregar la pàgina actual)

en: A valid URL is required for custom redirection.
ca: És obligatori introduir una URL vàlida per a la redirecció personalitzada.

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
ca: Enviament desat. Podeu tornar al formulari més endavant i aquest restaurarà els valors actuals.
