Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Component
cy: Cydran

en: Configuration saved.
cy: Ffurfweddiad wedi ei gadw

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Is not one of
cy: Ddim yn un o

en: Is one of
cy: Yn un o

en: Submission updated.
cy: Wedi diweddaru'r cyflwyniad.
