Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Component
eu: Osagaia

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Values
eu: Balioak
