Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration saved.
fil: Ang pagsasaayos ay napangalagaan.
