Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Component
gl: Compoñente

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Operator
gl: Operador

en: Webform
gl: Formulario web

en: Values
gl: Valores

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Is one of
gl: É un de

en: Custom URL
gl: URL personalizada

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.
