Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Component
hu: Összetevő

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Webform
hu: Űrlap

en: Values
hu: Értékek

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Is not one of
hu: Nincs ezek között

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: Submission updated.
hu: Az eredmény frissítése megtörtént.

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
hu: Meghatározza, hogy a következő lista kizáró vagy befoglaló hatályú legyen.

en: Confirmation message
hu: Beküldés utáni üzenet

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
hu: Sikeres űrlapbeküldés esetén erre az URL-re lesz a felhasználó átirányítva.

en: The entered URL is not a valid address.
hu: A megadott URL nem érvényes webcím.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
hu: Sikeres beküldéskor megjelenítendő üzenet. Ha az átirányítás helye a <em>Megerősítési oldal</em>, akkor ez saját oldalon jelenik meg, egyébként üzenetként látható.

en: Redirection location
hu: Átirányítás helye

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
hu: Sikeres űrlapbeküldés esetén ide lesz a felhasználó átirányítva.

en: Confirmation page
hu: Megerősítési oldal

en: No redirect (reload current page)
hu: Nincs átirányítás (a jelenlegi oldal újratöltése)

en: A valid URL is required for custom redirection.
hu: Érvényes webcímre van szükség az átirányításhoz.

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
hu: A beküldés mentése megtörtént. Későbbi látogatás során a jelenlegi értékeket fogja megjeleníteni.

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
hu: Az <em>Egyéni webcím</em> lehetőség támogatja az űrlapon a vezérjel-helyettesítéseket.
