Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Component
id: Komponen

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Values
id: Nilai

en: Is not one of
id: Bukan salah satu dari

en: Is one of
id: Adalah bagian dari

en: Custom URL
id: URL kustom
