Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.
