Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Component
lv: Komponents

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Operator
lv: Operators

en: Webform
lv: Webforma

en: Values
lv: Vērtības

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Submission updated.
lv: Iesniegums atjaunots.

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.
