Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Component
sr: Компонента

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.
