Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Component
tr: Bileşen

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Operator
tr: İşletmen

en: Values
tr: Değerler

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Is not one of
tr: Birisi değildir

en: Is one of
tr: Birisidir

en: Custom URL
tr: Özel URL

en: Confirmation message
tr: Onay mesajı

en: The entered URL is not a valid address.
tr: Girilen URL geçerli bir adres değil.

en: Confirmation page
tr: Onaylama sayfası
