Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Component
az: Komponent

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Values
az: Qiymətlər

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Is one of
az: Biridir

en: Custom URL
az: Fərdi URL
