Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Component
eo: Komponanto

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.
