Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Component
et: Komponent

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Webform
et: Veebivorm

en: Values
et: Väärtused

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Submission updated.
et: Vastus uuendatud.

en: Confirmation page
et: Kinnituse lehekülg
