Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Component
he: רכיב

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Operator
he: אופרטור

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Values
he: ערכים

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Submission updated.
he: המידע שנשלח עודכן.

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
he: הודעה שתוצג לאחר הגשה שהצליחה. אם יעד הניתוב מחדש הוגדר ל<em>עמוד עם הודעת אישור</em> ההודעה תוצג בעמוד נפרד, בכל המקרים האחרים היא תוצג כהודעה רגילה.

en: Redirection location
he: יעד לניתוב מחדש

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
he: בחרו לאן להפנות את המשתמש/ת לאחר הגשה שהצליחה.

en: Confirmation page
he: עמוד עם הודעת אישור

en: No redirect (reload current page)
he: ללא הפניה (העלאה מחדש של הדף הנוכחי)

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
he: האפשרות של <em>כתובת URL מותאמת אישית</em> תומכת בWebform token replacements.
