Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Component
hi: अंग

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: Is one of
hi: में से एक है
