Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:
