Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Operator
ka: ოპერატორი
