Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Component
ro: Componentă

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Values
ro: Valori

en: Is not one of
ro: Nu este unul dintre

en: Is one of
ro: Este unul dintre

en: Custom URL
ro: URL personalizat
