Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Component
sk: Komponent

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Operator
sk: Operátor

en: Webform
sk: Webformulár

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Submission updated.
sk: Odoslané dáta boli aktualizované.

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení
