Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Component
sv: Komponent

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Values
sv: Värden

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Is one of
sv: Är en av

en: Custom URL
sv: Anpassad URL

en: Submission updated.
sv: Inlägg uppdaterat.

en: Confirmation message
sv: Meddelande för bekräftelse

en: Redirection location
sv: Plats för omdirigering

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
sv: Välj vart användaren skall omdirigeras när formuläret skickats in.

en: Confirmation page
sv: Sida för bekräftelse

en: No redirect (reload current page)
sv: Ingen omdirigering (ladda om aktuell sida)

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
sv: Formulär sparat. Du kan återvända till detta formulär senare och fortsätta inmatningen.
