Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Configuration saved.
ta: முறைப்படுத்தல் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்
