Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Component
ur: جزو

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔
