Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Show
ar: عرض

en: Hide
ar: إخفاء

en: - Any -
ar: - اختر -
