Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Filter
bg: Филтър

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий
