Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Show
de: Anzeigen

en: Hide
de: Ausblenden

en: - Any -
de: - Alle -

en: Field Value
de: Feldwert
