Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Action
es: Acción

en: Reset
es: Restablecer

en: Filter
es: Filtro

en: Show
es: Mostrar

en: Hide
es: Ocultar

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Target field
es: Campo de destino
