Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: - Any -
eu: -Edozein-
